EVANESCENCE Live In Concert

کنسرت بزرگ EVANESCENCE در استانبول

Evanescence که ترکیبی از عناصر سنگ، فلز و سمفونیک در موسیقی آن است، در 13 سپتامبر در Volkswagen Arena خواهد بود که بخشی از تور “Synthesis Live” است!

اوایل سالهای 2000 تحت رهبری نوازنده و ترانه نویس امی لی، که در اوایل دهه 2000 تاسیس شد، در زمان کوتاهی با اولین آلبوم او çıkış Fallen lad، Evanescence در بالای نمودار قرار گرفت. این گروه در سال 2004 جایزه گرمی را برای اولین آلبوم “Bring Me To Life” در سال 2004 دریافت کرد. در طول کارهای موسیقی 20 ساله خود، Evanescence یکی از کلاسیک های صحنه های سنگی با قطعاتی مانند “آوردن من به زندگی”، “Imm My Immortal”، “Going Under”، “Call me when you’re sober” و “Lithium؛” تبدیل شده است. او چهارمین آلبوم استودیویی، esis Synthesis، organik با موسیقی ارگانیک و synths، موسیقی کلاسیک و عناصر سنگی پس از یک شش ساله را منتشر کرد. در طول فرایند تولید، ایده ها و رویاهای خلاقانه امی لی، آلبوم را پرورش دادند. علاوه بر قطعات جدید،تفسیرهای جدیدی از آهنگ های منتشر شده در سه آلبوم قبلی. تسلط لی از آواز و پیانو در سنتز؛ گروه با ترتیب دیوید کامبل و ارکستر سمفونی بزرگ همراه است. برخی از آهنگ های جدید باند؛ EDM، تحت تأثیر ژانرهایی مانند فانک و هیپ هاپ، به موسیقی آینده موسیقی گروه اشاره دارد.

ما در فوریه 13th، در فضای سالن فولکس واگن آرنا ملاقات خواهیم کرد تا با آخرین آلبوم Synthesis، Ev، شامل رویکردهای جدید و ترتیبات جدید آهنگ های قدیمی از صدای Evanescence همراه شود.

تیکت های ویژه

EVANESCENCE

Meet & Greet Packet

حق ملاقات با Evanescence

گرفتن عکس با Evanescence

دسترسی به صدای چک قبل از کنسرت

VIP رومیزی با کارت و کارت تبریک

 Soundcheck packet

ورود به صدا چک قبل از کنسرت

کارت کنترل صدای VIP لمینت

محدودیت سنی وجود ندارد .  زیر 15 سال باید همراه والدین باشند که بلیط هایی را در همان دسته خریداری کرده اند. همه شرکت کنندگان باید مدرک احرار حویت داشته باشند.

 

این رویداد در حال فروش است

تاریخ

15 آوریل 2024

زمان

All Day

شروع قیمت از

1,720 $

اطلاعات بیشتر

ادامه مطلب
تمام شهر ها
ادامه مطلب
بارکد QR

دیدگاه ها