جشنواره بزرگ رنگهای استانبول

Life in Color نخستین جشنواره بین المللی موسیقی خود را ارائه می دهد!

س از دو نمایش تلویزیونی، Unleash و تور بیگ بنگ، در استانبول، Life in Color، یک بار دیگر با یک فستیوال فراموش نشدنی با دو مرحله، نمایش های شگفت انگیز و بسیاری دیگر، با طرفداران موسیقی الکترونیک در İstanbul دیدار خواهد کرد.

یک روز تابستان رنگارنگ همراه با مجموعه ای فوق العاده، و همچنین تولید بزرگتر و تن رنگ در انتظار هزاران نفر از دوستداران موسیقی الکترونیکی است! در این رویداد فوق العاده در تاریخ 6 اوت در پارک زندگی، İstanbul از دست ندهید!

FEDDE LE GRAND
یکی از بزرگترین و موفقترین نامهای موسیقی الکترونیک، Fedde Le Grand تنها پس از اجرای عظیم خود در Sensation و Top 100 DJs World Tour به ترکیه باز می گردد. در این زمان، او در 6 آگوست با پارتی زندگی می کند و با یک مجموعه فوق العاده دیگر همکاری می کند!

CARNAGE
یکی از بزرگترین نام های دام، هاردستیل، خانه الکتریکی و موسیقی هیپ هاپ، Carnage است که برای ساختن زندگی در جشنواره رنگی استانبول با یک مجموعه پر جنب و جوش تنظیم شده است!

باشگاه پیشتاز
دوجنس کانادایی که توسط Christian Srigley و Leighton James، Club Adventure Club ظهور کرده است، سبک زندگی منحصر به فرد و بی سابقه ای را در جشنواره Life in Color به ارمغان می آورد تا اولین بازی خود را در استانبول انجام دهند.

ATMOZFEARS
یکی از بزرگترین نام های موسیقی هاردستی، سازنده مجموعه های پر انرژی بی نظیر Atmozfears، بدون شک یکی دیگر از ویژگی های فراموش نشدنی ما در Live in Color Festival İstanbul را ارائه می دهد!

بولیر
یکی از برترین اعمال ژانرهای خانگی و ژیمناستیک آلی، بولیر آماده است تا در 6 اوت در پارک حیات یکی از مجموعه های رنگارنگ خود را به استانبول برساند.

CAKED UP (OSCAR WYLDE)
Caked Up (Oscar Wylde) با یک سبک پر انرژی که ترکیبی از دوبستبه، خانه الکترو و ژانرهای هیپ هاپ است، آماده است تا جشنواره Life in Color را با یک مجموعه فوق العاده آماده کند!

DANNIC
Dannic با پیشرفت خیره کننده خود به دنیای موسیقی الکترونیک با آهنگ های او مانند Zenith، Dear Life، Radical و بسیاری دیگر، همیشه موفقیت خود را بهبود داده و تبدیل به یکی از بزرگترین نام های صنعت موسیقی رقص شده است. DJ و تولید کننده هلندی رنگ آبی رنگ خود را به زندگی در جشنواره رنگی استانبول در 6 آگوست به ارمغان می آورد!

دني آويلا
دنی آویلا، یکی از همکاران ما در آغاز سفر زندگی در رنگ در ترکیه، عملکرد جالبی را به جشن بزرگ و رنگارنگ تابستان امسال به ارمغان می آورد!

NOISECONTROLLERS
پس از انتشار بی شماری از Records Fusion و Records Scantraxx، Noisecontrollers موفق به تبدیل شدن به یکی از بزرگترین نام ها در ژانر خود، hardstyle شد. Noisecontrollers بدون شک ما در 6 اوت عملکرد پر جنب و جوش ارائه خواهد داد!

PARIS X SIMO
با حمایت Hardwell، Tiesto، Martin Garrix و Nicky Romero، پاریس و سیمو از پله ها در دنیای موسیقی رقص با افتخار بزرگ برخوردار هستند و در 6 اوت یک اجرای پر انرژی خود را به جشنواره “زندگی در رنگ” می رسانند!

PHAM
DJ Pham جوان در 6 آگوست در جشنواره Life in Color شرکت می کند تا در صنعت موسیقی الکترونیک تنها زمانی که او 16 ساله بوده و بتواند صداهای الکترونیکی، هیپ هاپ و ملودیک را با هم همراهی کند.

شاپوف
DJ / producer Shapov روسیه موفق به ساخت موسیقی الکترونیک به عنوان یکی از اعضای Hard Rock Sofa کرده است و پس از آن موفقیت خود را با کارهای انفرادی خود به نمایش گذاشت. شاپوف با سبک غافلگیرانه خود، به طرز شگفت انگیزی به زندگی در جشنواره رنگی استانبول می پردازد.

افرادیکه
تعداد زیادی از آهنگ های ضرب و شتم و عملکرد فوق العاده شده اند بیماران مبتلا به تبدیل شدن به یکی از بزرگترین duos موسیقی الکترونیکی است. در حال حاضر، آنها در 6 اوت در راه İstanbul هستند!

SUNNERY JAMES و RYAN MARCIANO
هلند، Sunnery James و Ryan Marciano از سالن های پر انرژی و فراموش نشدنی پس از سال های زیادی در سال 2014 و 2015 در مسیر بازگشت به استانبول هستند! زندگی آنها در عملکرد جشنواره رنگ کاملا خاص خواهد بود!

TWOLOUD
یکی دیگر از همکاران از آغاز زندگی در رنگ سفر ترکیه، درست مانند دنی Avila، Twoloud بیش از آماده برای عملکرد دیگری خیره کننده برای زندگی در رنگ جشنواره İstanbul!

ویکتون
تولید کنندگان آهنگ های بزرگی همچون Let Me Feel، Ensemble، Overtime و بسیاری دیگر، دیزنی هلندی Vicetone برای کارهای فراموش نشدنی زندگی در جشنواره رنگی استانبول آماده شده است، درست همانطور که در جشنواره های بی شماری در سراسر جهان بوده است!

AREM OZGUC
یکی از معروف ترین دی جی های ترکیه، Arem Ozguc، که توسط نام های بزرگ مانند Hardwell، مارتین گاریکس و استیو Aoki پشتیبانی می شود، پس از مجموعه های شگفت انگیز خود در Life in Color The Big Bang Tour در مراسم “Life in Color” İstanbul برگزار می شود. زندگی در رنگ رنگی İzmir!

آرمان آیدین
آرمان اییدین، موفقیت خود را برای رقصیدن موسیقی با پشتیبانی از اسم های عالی مانند آرمین ون بوورن، تیتو و داش برلین، به زودی به عنوان بزرگترین تولید کننده دی جی و تولید کننده شناخته می شود. او همچنین بیش از آماده برای انجام یک مجموعه شگفت انگیز در زندگی در رنگ جشنواره İstanbul است!

این رویداد در حال فروش است

تاریخ

29 مه 2024

زمان

All Day

شروع قیمت از

31 $

اطلاعات بیشتر

ادامه مطلب
تمام شهر ها
ادامه مطلب
بارکد QR

دیدگاه ها