[rev_slider_vc alias=”normal”]
[MEC id=”16919″][MEC id=”16918″]

بلیت کنسرت ترکیه

بیلیتور بزرگترین و معتبرترین سایت خرید اینترنتی بلیت کنسرت، رزرو هتل و خدمات گردشگری در کشور ترکیه است که از سال 1396 کار خود را شروع کرده و در این مدت توانسته رضایت درصد قابل توجهی از کاربران را به دست بیاورد. حوزه فعالیت این مجموعه ابتدا رزرو  هتل بوده و با توجه به نیاز بازار کاربری رزرو بلیت و سایر خدمات توریستی نیز به این مجموعه اضافه شد.

رزرو هتل

شما با رزرو هتل از بیلیتور با سامانه مطمئن و معتبر روبه‌رو هستید که تمام نیازهای شما را پاسخ می‌دهد. برای خرید آنلاین در بیلیتور کافیست مبدا، مقصد و تاریخ را انتخاب کنید. پس از کلیک روی جستجو، لیست قیمت هتل به مقصد مورد نظر شما ظاهر می‌شود. در این لیست، انتخابهای متعددی پیش روی شماست. بیلیتور شرایطی را فراهم کرده تا شما بتوانید با کیفیت ترین و ارزانترین خدمات را دریافت کنید.

مزایای خرید از بیلیتور

از مزایای رزرو هتل در بیلیتور قیمت رقابتی و کیفیت خدمات ارایه شده به مسافرین عزیز میباشد همچین شما ضمن رزرو هتل میتوانید از سایر خدمات جامع توریستی این مجموعه استفاده کنید.

رزرو بلیط کنسرت و سایر رویدادها

از جمله خدمات مجموعه بیلیتور فراهم کردن زیرساخت های لازم برای حضور مسافران عزیز در کنسرت،فستیوال و نمایشگاه های در حال برگزاری در کشور ترکیه میباشد

Open chat
پشتیبانی بیلیتور